Excessive Machine

Excessive Machine
Rodzaj muzyki:
Pop
Miasto:
Warszawa
Utworów:
3
Oglądany:
1017 razy
Założenie konta:
17 czerwca 2009
Ostatnia aktualizacja:
1 lipca 2009
    Excessive Machine to trzech młodych muzyków. Próbują przekazać swoją pozytywną energię za pomocą piosenek, które szybko wpadają w ucho. W rezultacie powstaje coś, co w dobrych sklepach muzycznych znalazłoby się na półce z etykietką "indie rock" i byłoby to niesprawiedliwym uproszczeniem, ponieważ ich granie jest inspirowane tak szerokim zakresem styli jak big-beat lat 60tych, funk 70tych,disco 80tych, rock 90tych oraz współczesną elektroniką i sceną klubową.
    Zespół własnym sumptem wydał EP'kę pt. „Another EP”, która została bardzo dobrze przyjęta przez krytykę i doczekała się pozytywnych opinii (PULP wrzesień '08, porcys.com, uwolnijmuzyke.pl, wearefrompoland.blogspot.com, aencea.blogspot.com), a utwór „Knowsless” znalazł się na składance Polskiego Radia „Offensywa 3”.
    Excessive Machine już dwukrotnie został zaproszony do „Offsesji” programu III Polskiego Radia, gdzie odbyły się koncerty w studio im. A.Osieckiej z ogólnopolską transmisją na żywo.
Zespół zajmuje się także aranżacją i produkcją muzyczną (www.myspace.com/excessivemusicproductions). Remix piosenki zespołu Dick4Dick znalazł się na wydanej przez nich płycie DVD/CD.
Muzycy z powodzeniem koncertowali m.in. w Hard Rock Cafe Warsaw, Jadłodajni Filozoficznej (Wwa), Saturatorze(Wwa), Dobrej Karmie(Wwa), Pretekście(Wwa) NRD(Toruń), czy Skali(Grudziądz).

Skład:
Paweł Zalewski - voc, guitar
Piotrek Zalewski - voc, bass
Remek Zawadzki - drums, voc

Utwory

 • Knowsless

  Rodzaj muzyki: Pop
  Odtwarzany: 338 razy
  Wasza ocena: 68%

  kliknij aby ocenić

 • Another song

  Rodzaj muzyki: Pop
  Odtwarzany: 187 razy
  Wasza ocena: -

  kliknij aby ocenić

 • Perhaps your mum

  Rodzaj muzyki: Pop
  Odtwarzany: 113 razy
  Wasza ocena: -

  kliknij aby ocenić

 • Under

  Rodzaj muzyki: Pop
  Odtwarzany: 82 razy
  Wasza ocena: -

  kliknij aby ocenić

 • Knowsless REMIXed by ourselves

  Rodzaj muzyki: Elektroniczna
  Odtwarzany: 86 razy
  Wasza ocena: -

  kliknij aby ocenić